Archive for Luty 2nd, 2018

„CZYTAJĄCY PIĄTEK W LUTYM”

Prezydent Polski w Kargowej

W środę Prezydent Andrzej Duda złożył krótką wizytę w Kargowej. Głowa Państwa złożyła wiązankę kwiatów przed tablicą poświęconą Powstańcom Wielkopolskim na ścianie ratusza. Nasi uczniowie też pojawili się w Kargowej, aby przywitać Pana Prezydenta.

„IV Poranek Poezji”

W ubiegły wtorek klasa V przeniosła się w świat poezji… Nasi uczniowie zorganizowali „IV Poranek Poezji” w naszej szkole. Odświętnie ubrani, przy blasku świec młodzi recytatorzy czytali utwory min. Adama Asnyka, ks. Twardowskiego…W tle rozbrzmiewały dźwięki spokojnej, nastrojowej muzyki. Mamy nadzieję, że taki magiczny poranek wkrótce znów się powtórzy.