Archive for Październik 8th, 2018

Dzień Chłopaka

W dniu 2 października odbył się w naszej szkole Dzień Chłopaka. Niespodzianki z tej okazji przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem- Panią Katarzyną Pilarską-Kujawą. W każdej klasie został wybrany najprzystojniejszy chłopak. Wyboru dokonywały koleżanki z klasy. W poszczególnych klasach wygrali: klasa I Filip D., klasa II Hubert K., klasa IV Nikodem L., klasa V Filip G., klasa VI Karol P., klasa VII Dariusz J., klasa VIII Piotr O. Wyróżnieni chłopcy otrzymali upominki. Następnie chłopcy mieli do wykonania szereg różnych konkurencji, takich jak: skoki na skakance, kręcenie hula-hop, rozpoznawanie smaków, chodzenie na obcasach, czesanie koleżanki z klasy, wykonanie makijażu, dmuchanie balona, jedzenie bez użycia rąk, wypicie jednym duszkiem mleka, zaśpiewanie piosenki, powiedzenie wierszyka, wiązanie sznurowadeł, czytanie łamańców językowych. Na koniec Samorząd Uczniowski poczęstował wszystkich chłopców cukierkami.

Tego dnia wszyscy świetnie się bawili!