Archive for Kwiecień, 2019

MAKIETA SKRZYŻOWANIA – klasa IV

Światowy Dzień Ziemi

Konkurs recytatorski „Cztery pory roku w poezji”

Dnia 5 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Trzebiechowie został zorganizowany konkurs recytatorski dla klas I-III „Cztery pory roku w poezji”. Pierwsze eliminacje odbyły się już w naszej szkole i do finału przeszli: Lena Gola, Marika Brożyna, Filip Zielonka i Marcin Kupski. To oni pięknie zaprezentowali wiersze na scenie trzebiechowskiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Wojtera. Marcin Kupski zdobył III miejsce, a Filip Zielonka otrzymał wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy wrócili z nagrodami, a miło spędzony czas i zdobyte doświadczenie pozostaje bezcenną wartością.

Akcja edukacyjna „Kreatywni na 101”

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w akcji edukacyjnej i konkursie pt. „Kreatywni na 101”. Celem tej akcji było pobudzanie kreatywności i wyobraźni, rozwój umiejętności manualnych oraz zdolności pracy w grupie wśród uczniów uczęszczających na zajęcia świetlicowe. Uczniowie wykonali makietę domu przy ulicy Dalmatyńczyków 101 oraz 101 figurek dalmatyńczyków z plasteliny. Oto fotorelacja z tego wydarzenia:

„Czytający piątek” w kwietniu