Archive for Październik, 2020

Klasa VIII nie da o sobie zapomnieć!

Konkurs :)

Zaproś mnie na swoją lekcję

Nasza szkoła już od maja jest członkiem akcji pt. ,,Zaproś mnie na swoją lekcję.” Gościliśmy na lekcjach online języka polskiego nauczycieli i ludzi teatru. Mamy nadzieję ,że w kolejnych tygodniach również zagoszczą ciekawe osobistości.

PRZERWA NA CZYTANIE

Nasza szkoła wzięła udział w I MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI V OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI BICIA REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE, która odbyła się 23 października b.r. Inicjatywa została przygotowana i przeprowadzona przez Bibliotekę Pedagogiczną Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. Całe przedsięwzięcie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

Celem akcji jest:
– promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży;
– integracja środowiska lokalnego;
– pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe;
– wzmocnienie współpracy szkół polskich z zagranicznymi;
– zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.

Organizatorzy po zebraniu wszystkich sprawozdań, dokonają podsumowania całej akcji. Wyniki zostaną opublikowane 9 grudnia b.r. na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej oraz na jej profilu w portalu społecznościowym Facebook.

*Dzień Edukacji Narodowej*

13.10.2020r. w Naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Nasi młodsi koledzy i koleżanki przygotowali dla nauczycieli występ artystyczny, natomiast Samorząd Uczniowski zorganizował teleturniej – „Jaka to melodia”. Jeszcze raz składany najserdeczniejsze życzenia cierpliwości, kreatywności, szczęścia oraz czerpania radości z wykonywanego zawodu. 🙂

Restrykcje w żółtej strefie

Drodzy uczniowie, od poniedziałku nosimy maseczki wewnątrz i na zewnątrz szkoły.

*Tabliczka mnożenia*

Dzień Tabliczki Mnożenia – lekcja.

*Dzień Chłopaka!*

30 września w Naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka.

Samorząd Uczniowski przygotował dla chłopców mini teleturniej, a mianowicie ,,Familiadę” oraz słodkie nagrody. Jeszcze raz życzymy naszym chłopakom wszystkiego dobrego oraz spełnienia marzeń.