Archive for Listopad, 2020

*Dzień Misia!*

25.11. – Dzień Misia.

Pomimo tego, że nie mogliśmy spotkać się w szkole postanowiliśmy symbolicznie świętować Dzień Misia!

Udział zerówki w konkursie plastycznym „Podziękowanie za pracę w czasie pandemii”

Dzieci z zerówki wzięły udział w konkursie plastycznym „Podziękowanie za pracę w czasie pandemii”

DZIĘKUJEMY!

Gratulujemy P. Marii Chorostecka-Paluch oraz uczniom z klasy VI za wygranie konkursu „Chrońmy ekosystemy morskie”!

*Recyklingowe zabawki stworzone przez dzieci z Zerówki!*

*20 listopada Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka!*

20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Data ta upamiętnia podpisanie najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim dzieciom – Konwencji o prawach dziecka. Dzieci z zerówki wiedza, że mają swoje prawa!

Zerówka i ich pierwsza lekcja informatyki.

Projekt ,,Zdrowo jem, więcej wiem”!

Zerówka przystąpiła do projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” Dzieci wiedzą, że warzywa i owoce to bardzo istotny element diety.

Dzień Niepodległości w klasie 0!

Z okazji Dnia Niepodległości Polski, dzieci z zerówki utworzyły biało-czerwoną flagę i stworzyły piękne prace.

Dzień postaci z bajek w klasie „0”!

Dzień Dyni w klasie „0”!

*Konkurs plastyczny!*

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – WYZWANIE

Kochani!
W tym roku będziemy obchodzić 102 lata Niepodległej Polski, nie spotkamy się na wspólnym apelu, ale rzucam WYZWANIE – ZADANIE dotyczące przedmiotów bliskich mojemu sercu: plastyka, muzyka, historia. Wyzwanie polega na wykonaniu zaproponowanego zadania, z historii lub z plastyki. Zdjęcia prac, nagrania proszę przesyłać na Skype, na nasze klasowe grupy do historii. Na Wasze prace czekam do 11 listopada, a zatem:

102 lata Niepodległej Polski

WYZWANIE-HISTORIA i MUZYKA:
Nagraj krótki filmik, na którym wraz z bliskimi (rodzeństwem, rodzicami czy dziadkami) wykonujesz dowolną pieśń patriotyczną:)))

WYZWANIE – PLASTYKA
Wojciech Kossak, Jacek Malczewski, Józef Pankiewicz, Tadeusz Makowski, Julian Fałat, Władysław Strzemiński to najbardziej znaczące nazwiska polskiego malarstwa okresu II Rzeczypospolitej… Poszukaj i wybierz dowolny obraz jednego z wymienionych artystów, a następnie namaluj jego własną interpretację…

Wioletta Cepowska

I miejsce naszej uczennicy w Młodzieżowym Przeglądzie Piosenki

Z przyjemnością informuję, że nasza uczennica Kinga Hojka, zajęła I miejsce w przeglądzie piosenki podczas Memoriału Tadeusza Wojtera w Trzebiechowskim Ośrodku Kultury! Naszą szkołę godnie i na wysokim poziomie muzycznym reprezentowały też uczennice Weronika Kubik, Oliwia Szlak i Maria Modrzejewska. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów muzycznych!

Pamiętamy o zmarłych