Archive for Marzec, 2021

Zerówka w poszukiwaniu oznak wiosny

Zerówka wybrała się na poszukiwania oznak wiosny.

W poszukiwaniu Wielkanocnych jajek…

W poszukiwaniu Wielkanocnych jajek. Dzieci wykonały swoje kurczaczki i odbyły szybki kurs szycia na maszynie.

Dzień gofra w zerówce.

Życzenia Wielkanocne!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy wszystkim życzyć, zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze. Smacznego jajka oraz mokrego dyngusa! Samorząd Uczniowski 🐇🐣

Wielkanocne Szukanie Jajek

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego!

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego rozstrzygnięty!

Serdecznie gratulujemy Weronice, która dostała się do etapu wojewódzkiego.

Bajka o „Rybaku i złotej rybce” makiety klasa IV

Dzień wiosny online

Pierwszego dnia wiosny uczniowie na lekcji zaakcentowali przywitanie wiosny, malując lub przypinając kwiaty. Witamy Cię wiosno!

Zerówka na wesoło.

Udział w akcji „Jesteśmy różni, lecz równie ważni”. Akcja ma na celu podnoszenie świadomości społecznej i propagowanie wiedzy na temat autyzmu oraz zespołu Aspergera.

Dzień kobiet w klasie 0 🌷💐

Pierwszy Dzień Wiosny!

Dzień Kolorowej Skarpetki!

Dzień Kolorowej Skarpetki w zerówce. 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa zwany też Dniem Kolorowej Skarpetki. Datę nie bez przyczyny wyznaczono na 21 marca. Jest to początek kalendarzowej wiosny, dzień symbolizujący narodziny nowego życia oraz niezwykłych ludzi. Założyliśmy kolorowe skarpetki nie do pary na znak solidarności ludźmi posiadającymi dodatkowy materiał genetyczny.

Projekt o pszczołach klasa 3

Oznaki wiosny.

Dzień Kobiet

Życzenia z Okazji Dnia Kobiet od SU.

1 marca – Dzień Żołnierzy Wyklętych

Kim byli Żołnierze Wyklęci? Kto był inicjatorem upamiętnienia Ich dnia? Odpowiedzi znajdziesz w nagraniach koła teatralnego.