Archive for wrzesień, 2022

„ROBIMY SAŁATKĘ OWOCOWĄ” – zajęcia praktyczne w Zerówce

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Peter H. Reynolds, amerykański ilustrator oraz pisarz
w 2003 roku wydał książeczkę dla dzieci o tytule „THE DOT” (ang. Kropka). Opowiada o losach małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Dzień kropki to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Z tej okazji samorząd uczniowski przygotował przedstawienie opowiadające o małej Vashti. Wspólnie z cała szkoła stworzyliśmy Nasze Drzewo Kropkowe, żeby wszyscy pamiętali o swoich talentach i kreatywności.

NARODOWE CZYTANIE 2022

Kampania społeczna Szkoły Pełne Talentów

Witam wszystkich,
od 05.09.2022r. robiąc codzienne zakupy w Lidlu, będziemy mieć okazje przyczynić się do rozwoju młodych talentów. W najbliższych tygodniach w Lidlu trwać będzie kampania społeczna Szkoły Pełne Talentów, która ma na celu wesprzeć polskie szkoły i umożliwić ich uczniom lepszy rozwój. Dzięki zaplanowanej akcji nasza szkoła będzie mogła zdobyć przydatne wyposażenie, tak istotne dla efektywnego rozwoju młodych talentów. Zachęcamy do robienia zakupów w Lidlu i zbieranie TALENCIAKÓW ( bony).

Zasady:

1. Odbieraj Talenciaki w lidu za każde wydane 50 zł ( w tym 1 warzywo lub owoc) dostaniesz 1 Talenciaka
  2. Zebrane Talenciaki przekazuj szkole w formie fizycznej lub elektornicznej ( skanuj kod QR smartfonem).
  3. Szkoła zebrane Talenciaki wymienia na wybrane przez siebie nagrody.

Szkola Podstawowa zbudowana zostala na silniku Wordpressa