Na podium w Słubicach

6 maja 2016 roku Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Słubicach był gospodarzem XIV Finału Wojewódzkiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „W Europie jeździmy bezpiecznie” organizowanego pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty oraz Starosty Zielonogórskiego. Na starcie stanęło 13 szkół województwa lubuskiego wyłonionych drogą eliminacji rejonowych. Drużyna naszej szkoły w składzie: Agata Stefańczyk, Filip Filipczak i Gracjan Głowania zajęła „medalowe” III miejsce. Szkoła otrzymała rower natomiast uczniowie nagrody rzeczowe, które wręczyli: Julian Szambelan – Lubuskie Kuratorium Oświaty Gorzów Wielkopolski, Rafał Gajewski – Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Zielona Góra oraz Marek Pasek – Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Zielonej Górze.

GRATULUJEMY!!!