Szkolny Konkurs Recytatorski „Ojczyzno ma kochana” Szkoła młodych patriotów VI edycja

Uczniowie klas IV-VII wraz z opiekunem zaangażowali się w projekt Studium Prawa Europejskiego – Szkoła młodych patriotów VI edycja. Zadaniem projektu jest poszerzanie wiedzy na temat 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, propagowanie postaw patriotycznych. Jednym z zadań było przeprowadzenie konkursu recytatorskiego o powyższej tematyce. Dlatego też w tym roku konkurs przybrał nieco inny charakter niż dotychczas. Wysłuchać mogliśmy tekstów, które budziły w nas uczucia szacunku i umiłowania naszego kraju. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie, a wygranym życzymy dalszych sukcesów.

I miejsce – Patrycja Grochola

II miejsce – Agata Stefańczyk

III miejsce – Joanna Pasek

Swój talent recytatorski pokazali również młodsi uczniowie, z których najlepszy okazał się Kuba Rozbicki.