Szkoła Podstawowa w Klenicy » Blog Archive » TYDZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

TYDZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

Od dnia 11.12.2017r do dnia 15.12.2017r. został zorganizowany w naszej szkole Tydzień Dobrych Uczynków.

Uczniowie przez cały tydzień starali się być mili i koleżeńscy  (bardzie niż zwykle) dla innych.

Na koniec tygodnia zostali wybrani najsympatyczniejsi  koledzy i koleżanki z klasy, którzy zostali nagrodzeni dyplomem i słodką nagrodą.

Klasa I  (ex aequo) Malwina Grefling i Julia Przepióra   oraz Krystian Levitchi

Klasa III   Maja Żabińska i Igor Czeszyk

Klasa IV   Nikola Rudnicka i Fabian Bojko

Klasa V   Patrycja Grochola i Gracjan Bojko

Klasa VI    Wiktoria Wawrzynowicz i Filip Filipczak

Klasa VII   Emilia Grefling i Paweł Rajski

SERDECZNIE GRATULUJEMY POSTAWY.

Przez cały tydzień prowadzana była, także zbiórka wszelkich produktów długoterminowych np.(olej, mąka, cukier, kasza, ryż, słodycze, chemia itp.), które trafiły do potrzebujących rodzin z Klenicy jako „ŚWIĄTECZNA PACZKA”. Uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele i pracownicy szkoły z wielkim zaangażowaniem przystąpili do akcji. Zebranych darów było tyle, że udało się nimi obdarować cztery rodziny.

Dnia 14.grudnia na zakończenie Tygodnia Dobrych Uczynków, został przeprowadzony w naszej szkole Dzień Słodkości.

Na przerwach za symboliczne „dwa złote” wszyscy mogli skosztować pysznego ciasta upieczonego przez nauczycieli, z którego sprzedaży zakupione zostały produkty do „Świątecznych Paczek”.

Chociaż tym drobnym gestem pragnęliśmy wspomóc, bardziej potrzebujących, by spokojnie mogli przeżyć Święta Bożego Narodzenia.

SERDECZNIE PODZIĘKOWANIA ZA DOBRE SERCA W IMIENIU OBDAROWANYCH RODZIN.