ZGŁOSZENIE/REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2019/2020.

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KLENICY INFORMUJE,

ŻE OD 01 MARCA 2019 r. do 29 MARCA 2019 r. TRWAJĄ

ZGŁOSZENIA/REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLASY PIERWSZEJ

NA ROK SZKOLNY 2019/2020.

DO KLASY PIERWSZEJ PRZYJMOWANE SĄ:

• DZIECI 7 LETNIE (URODZONE W 2012 r.) – objęte obowiązkiem szkolnym,
  • DZIECI 6 LETNIE (URODZONE W 2013 r.) – zgodnie z wolą rodziców, jeżeli dziecko spełniało obowiązek przedszkolny w poprzednim roku szkolnym albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ                         Z OKREŚLONYM OBWODEM DZIECI ZAMIESZKAŁE W TYM OBWODZIE PRZYJMOWANE SĄ    Z URZĘDU, NA PODSTAWIE ZGŁOSZENIA.

PODPISANY PRZEZ RODZICÓW WNIOSEK ZGŁOSZENIOWY NALEŻY ZŁOŻYĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

DZIECI ZAMIESZKAŁE POZA OBWODEM SZKOŁY, BIORĄ UDZIAŁ W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM.

WNIOSEK O PRZYJĘCIE UCZNIA DO KLASY PIERWSZEJ

WRAZ Z DOKUMENTAMI POTWIERDZAJĄCYMI SPEŁNIANIE WARUNKÓW I KRYTERIÓW BRANYCH POD UWAGĘ W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM NALEŻY ZŁOŻYĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY.