TYDZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

W dniach 10.12.2018r. – 14.12.2018r. został zorganizowany w naszej szkole Tydzień Dobrych Uczynków

Uczniowie przez cały tydzień starali się być mili i koleżeńscy  (bardzie niż zwykle) dla innych.

Na koniec tygodnia zostali wybrani najsympatyczniejsi  koledzy i koleżanki z klasy, którzy zostali nagrodzeni dyplomem i słodką nagrodą.

Klasa I  Klara Kubicka i Bartek Strawa

Klasa II Malwina Grefling i Krystian Rychliński

Klasa IV Marianna Kubicka i Nikodem Lis

Klasa V   Nikola Rudnicka i Fabian Bojko

Klasa VI   Oliwia Szlak i Gracjan Bojko

Klasa VII   Joasia Pasek i Adrian Pełechaty

Klasa VIII  Klaudia Wawrzynowicz i Paweł Olejnik

SERDECZNIE GRATULUJEMY POSTAWY.

11 grudnia był dniem Życzliwego Słowa.

W tym dniu uczniowie przypinali na Drzewku Życzliwości, karteczki z życzliwymi słowami dla innych.

Karteczki zostały przekazane adresatom. Wszystkim było miło przeczytać o sobie miłe słowa.

PLAKAT:

Jednym z zadań w Tygodniu Dobrych Uczynków było wykonanie plakatu na temat :

„Życzliwa i bezpieczna szkoła”

Wszystkie klasy wykonały bardzo ładne plakaty.

Najlepszymi okazały się plakaty KLASY II i KLASY VIII – GRATULACJE.

Przez cały tydzień prowadzana była, także zbiórka wszelkich produktów długoterminowych np.(olej, mąka, cukier, kasza, ryż, słodycze, chemia itp.), które trafiły do potrzebujących rodzin z Klenicy jako „ŚWIĄTECZNA PACZKA”. Uczniowie wraz z rodzicami, nauczyciele i pracownicy szkoły z wielkim zaangażowaniem przystąpili do akcji. Zebranych darów było tyle, że udało się nimi obdarować trzy rodziny.

Chociaż tym drobnym gestem pragnęliśmy wspomóc, bardziej potrzebujących, by spokojnie mogli przeżyć Święta Bożego Narodzenia.

SERDECZNIE PODZIĘKOWANIA ZA DOBRE SERCA W IMIENIU OBDAROWANYCH RODZIN.