Piknik Rodzinny

Dnia 31.05.2019 uczniowie klasy I i II razem z rodzicami świętowali Dzień Mamy, Taty i Dziecka. Spotkanie odbyło się przy Wieży Widokowej „Joanna” i obfitowało w wiele atrakcji. Pierwszą z nich było wspólne wejście na wieżę i podziwianie krajobrazu sławskich lasów i jezior. Następnie bawiliśmy się podczas wspólnych pląsów i zabaw sportowych. Spalone kalorie nadrobiliśmy kiełbaskami upieczonymi na ognisku i pysznymi wypiekami mam. W międzyczasie można było pobawić się na placu zabaw, skorzystać z podwórkowej siłowni lub poczytać tablice edukacyjne zawierające wiele ciekawostek przyrodniczych i dzięki nim rozwiązać krzyżówkę. Na koniec dzieci zaśpiewały rodzicom piosenki, a rodzice mieli za zadanie odnaleźć swój portret. Każda rodzina otrzymała DYPLOM WZOROWEJ RODZINY.