Archive for Luty, 2021

Żołnierze Wyklęci – konkurs historyczno-literacki dla klas VI-VIII

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych! Zapraszam uczniów klas VI – VIII do wzięcia udziału w konkursie historyczno- literackim. Zadanie konkursowe polega na napisaniu wiersza dotyczącego naszych Bohaterów Niezłomnych. Wiersz może być krótki lub długi, może to być tzw. wiersz biały czyli bez rymów… W tym tygodniu lekcje historii przybliżą Wam postaci Żołnierzy Wyklętych. Możecie też sami poszukać informacji na ich temat w Internecie. Konkurs wyłoni trzech laureatów, zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową, a dodatkowe nagrody dla laureatów to ocena pozytywna z historii i punkty dodatnie. Czekam na Wasze wiersze do 15 marca 2021 r.
Wioletta Cepowska

 

 

Spotkanie klasy III z rówieśnikami z Ukrainy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu .

 

Spotkanie klasy III z rówieśnikami z Ukrainy.

 

Malowanie na śniegu.

 

Akcja biblioteczna „CZYTAJĄCY PIĄTEK” w kl. 0-III

 

Bal karnawałowy w zerówce

Bal karnawałowy w zerówce 🙂

 

Walentynki w zerówce!

♥️♥️♥️

 

Dzień pizzy w zerówce!

🍕🍕🍕

 

 

Akcja Walentynkowa!

UWAGA!!!

Drodzy uczniowie, zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Samorząd Uczniowski z okazji Walentynek. Zachęcamy do napisania życzeń walentynkowych dla swojej Walentynki lub swojego Walentego i wysłania ich do wychowawcy samorządu uczniowskiego, który przekaże Waszą walentynkę do adresata. Życzymy miłej zabawy i udanych Walentynek!

Samorząd Uczniowski.

 

Regulamin konkursu fotograficznego

Regulamin Konkursu Fotograficznego z okazji Światowego dnia Kota

„ Mój kot, Ja i książka”

Postanowienia ogólne:

Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Bojadłach z filią w Klenicy.

1.Wysłanie zdjęć drogą elektroniczną na Messengera Biblioteki w Bojadłach lub Klenicy.

2. Konkurs jest kierowany do wszystkich mieszkańców Gminy Bojadła ma charakter otwarty i amatorski.

3. Uczestnikiem może być każdy, kto nie prowadzi profesjonalnej działalności fotograficznej. Nie ma górnej ani dolnej granicy wieku. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Cele konkursu:

  1. Promocja czytelnictwa po przez promowania wypoczynku z książką.
  2. Rozwijanie zainteresowań, kreatywności i uzdolnień w dziedzinie fotografii.
  3. „Integracja” czytelników z Gminy Bojadła.

Zdjęcia:

  1. Aby wziąć udział w konkursie trzeba wysłać 1 fotografię drogą elektroniczną format ( JPG, PNG)  na Messenger Biblioteki w Bojadłach i Klenicy z dopiskiem Biblioteczny konkurs fotograficzny „ Mój kot, ja i książka”
  2. Zdjęcie musi w nazwie zawierać imię i nazwisko. Zdjęcie może przedstawiać: książki, zwierzęta określone w regulaminie konkursu, itp.
  3. Zdjęcia użyte będą w celach promocyjnych przez organizatora konkursu. Zdjęcia podpisane będą imiennie i nazwiskiem przez co będzie to forma promocji dla autora. Wystawa nadesłanych prac odbędzie się w formie on-line na Facebooku Biblioteki w Bojadłach i Klenicy.
  4. Na zdjęciach nie dopuszczalne jest stosowanie fotomontażu.

Harmonogram:

  1. Nadsyłanie prac do 10 lutego 2021r.
  2. Ocena prac nastąpi po 10 lutym i będzie trwała do 16 lutego do godz.12.00
  3. Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega weryfikacji . Jury zastrzega sobie prawo do niewskazania zwycięzcy jak i przyznania miejsc ex equo. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz profilu Biblioteki na Facebooku. Organizator przewiduje przyznanie wyróżnienia osobie, której praca uzyska największą ILOŚC POLUBIEŃ. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Nagrody:

Zwycięzcę wyłonimy sami! To znaczy , że o wygranej oraz  o II i III miejscu decydować będzie ilość lajków na Facebooku  dodanych przez internautów. Komisja zweryfikuje to po zakończeniu głosowania tj. 16.lutego o godz.12.00.O wynikach poinformuje zwycięzców telefonicznie lub mailowo. Nie zapomnijmy również o polubieniach, które zdecydują o wyróżnieniu prac konkursowych.

 

Konkurs fotograficzny